• Wognum Nicols 2 vrijdag

  • Wognum Nicols 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Beerepoot, TomOverige stafTeammanager
    Boots, KevinOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    12 sep. 19:30Zwaag 15 - Wognum Nicols 2Zwaag
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Wognum Nicols 2 ( 7e klasse 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Avenhorn zvv/K&S 200000000
    2Berkhout 300000000
    3Hovocubo 1000000000
    4Hovocubo 700000000
    5RTC 72 300000000
    6RTC 72 200000000
    7Wognum Nicols 300000000
    8Wognum Nicols 200000000
    9Wognum Nicols 400000000
    10ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 1100000000
    11Zwaag 1500000000
    12ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 600000000
    13Zwaag 1400000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baart, RamonTeamspeler
    Boots, KevinTeamspeler
    Boots, MarcelTeamspeler
    Boots, NickTeamspeler
    Kooter, RobTeamspeler
    Seinen, TomTeamspeler
    Zuiker, TimTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Zwaag 15

    VS

    Wognum Nicols 2

    12 september 202219:30 uur
    Zwaag Zwaag veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Wognum Nicols 2

    1214 Mannen Zaal Recreatie

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd