• Wognum Nicols 3 vrijdag

  • Wognum Nicols 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Baart, RamonOverige stafTeammanager
    Bakker, NickOverige stafTeammanager
    Beerepoot, TomOverige stafTeammanager
    Boots, KevinOverige stafTeammanager
    Boots, NickOverige stafTeammanager
    Starmans, JanOverige stafTeammanager
    Zuiker, DylanTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 sep. 21:25Wognum Nicols 3 - RTC 72 3Bloesem, de/WestFrieslandhal
    16 sep. 21:45ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 6 - Wognum Nicols 3Zwaag
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Wognum Nicols 3 ( 7e klasse 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Avenhorn zvv/K&S 200000000
    2Berkhout 300000000
    3Hovocubo 1000000000
    4Hovocubo 700000000
    5RTC 72 300000000
    6RTC 72 200000000
    7Wognum Nicols 300000000
    8Wognum Nicols 200000000
    9Wognum Nicols 400000000
    10ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 1100000000
    11Zwaag 1500000000
    12ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 600000000
    13Zwaag 1400000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bakker, NickTeamspeler
    Benard, JordyTeamspeler
    Bleeker, MarkTeamspeler
    Boer, Dejan deTeamspeler
    Romein, DaveTeamspeler
    Schneider, TomTeamspeler
    Starmans, JanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Wognum Nicols 3

    VS

    RTC 72 3

    09 september 202221:25 uur
    Bloesem, de/WestFrieslandhal De Bloesem/WestFrieslandhal veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Wognum Nicols 3

    1214 Mannen Zaal Recreatie

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd